Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Przez dłuższy czas borykałam się z brodawką na stopie, próbowałam u innych podologów lecz bez skutecznie. Wszystkie zabiegi były bardzo bolesne, kosztowne i bezskuteczne. W końcu trafiłam na Panią Asię z polecenia. Po każdym zabiegu widziałam efekt. Z całego serca polecam Panią Asię! Przemiła osoba z ogromną wiedza i świetnym podejściem do pacjenta! Dziękuję i pozdrawiam ~ Zofia P
Z całego serca polecam Panią Asię. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i niesamowicie empatyczny podejście do pacjenta. Widać, że osoba z pasją i powołaniem. Korzystam z wizyt od dłuższego czasu i każda wizyta utwierdza mnie, że to najlepszy wybór. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że na pewno nie zmienię gabinetu i będę polecać każdemu. ~ Monika W
Bardzo polecam. Już od wejścia czuć spokojną, przyjemną atmosferę 😌😌. Kobido Pani Edytka wykonuje bardzo dokładnie, z dużą uważnością i wyczuciem. Wyszłam z gabinetu naprawdę rozluźniona, z lżejszą twarzą i głową. Dla mnie to nie był tylko masaż twarzy, ale też chwila zatrzymania i odpoczynku. Widać, że jest tu dużo serca, wiedzy i zaangażowania. Na pewno warto spróbować.🥰🥰🥰 ~ Justyna W
Obsługa profesjonalna, wyleczono mnóstwo kurzajek w przeciągu 3 miesięcy. Sposoby leczenia przedstawione przez panią doktor w jasny i klarowny sposób, brak niepotrzebnych informacji. Osbługa lokalu na wysokim poziomie, panie bardzo życzliwe. Budynek w środku zadbany, pachnący, wpływa pozytywnie na atmosferę. Gorąco polecam ~ Dawid K
Od ponad 4 lata korzystam z usług pudologa jestem stałym klientem takiego zaangażowania i doświadczenia mało gdzie można doświadczyć nie pomogło dwóch lekarzy specjalistów usuwanie paznokci chirurgicznie ból 20 lat brak możliwości założenia butów na obcasie po jednej wizycie brak cierpienia polecam . ~ Marcin J
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Akademii Kosmetyki i Podologii Cosmet. Pani Joanna to prawdziwy profesjonalista – gabinet jest sterylny, a atmosfera bardzo miła. Uzyskałem fachową pomoc a wskazówki dotyczące pielęgnacji okazały się niezwykle skuteczne. Wrastający paznokieć został usunięty szybko i bezboleśnie! Polecam z całego serca, jeśli szukacie skutecznego i życzliwego podologa w Mińsku Mazowieckim !!! ~ Rafał S
Korzystam systematycznie z zabiegów na stopy i dłonie od ponad 10 lat. Dzięki temu nie mam problemów z odciskami, zrogowaceniami, a paznokcie u stóp i dłoni są zadbane. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Czysto, estetycznie. Nie wygórowane ceny. Szczerze polecam. ~ Irena Ś
Trafiliśmy do Akademii Kosmetyki i Podologii Cosmet z trudnym problemem kurzajek na stopach, który wcześniej był nieskutecznie leczony w innym gabinecie. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Joanny, jej wiedzy oraz dobrze zaplanowanej kuracji, leczenie przynosiło systematyczne i widoczne efekty. Obecnie jesteśmy po zakończeniu leczenia i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów – stopy wyglądają zdrowo i są w pełni wyleczone. Dziękuję i zdecydowanie polecam. ~ Iwona K
Terapia Bowena u Pana Andrzeja ! Rewelacja !! Nigdy dotąd nie spotkałam specjalisty, który zniweluje moje bóle stresowe. Pan Andrzej naprawdę czyni cuda - z całego serca polecam! Bardzo profesjonalne podejście / szczegółowy wywiad rozpoznawczy. Polecam ~ Patrycja K
Pani podolog jest bardzo miła, profesjonalna i dokładna. Wszystko spokojnie wyjaśnia i dba o komfort pacjenta. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, a efekty zabiegu są bardzo dobre. Zdecydowanie polecam! ~ JUSTYNA M
Polecam Państwu Akademię Podologii COSMET na ul. Topolowej w Mińsku Maz. Pani Joasia czyni "cuda" ze stopami. Bardzo profesjonalne podchodzi do wszystkich problemów. Miło, fachowo i co najważniejsze skutecznie ❤️ ~ Agnieszka T
Od paru lat jestem pod opieką pani podolog Joanny. Zawsze mile przyjmuje mnie w gabinecie, służy radą nawet telefonicznie. Serdecznie dziękuję za "prowadzenie" moich stóp. Polecam innym osobom. ~ Elżbieta
Dziękuję Pani od manicure podologicznego za szybką pomoc przy urazie paznokcia. Pani podeszła do tego z dużą delikatnością i dzięki temu nic nie bolało. Wielka ulga i to przed samym urlopem. Bardzo polecam. ~ Katarzyna M
Pani Joanna – podologa wykonała pedicure leczniczy u mojej babci z ogromną delikatnością i cierpliwością. Babcia wyszła z wizyty bez bólu. Profesjonalne podejście do starszej osoby – zdecydowanie polecam. 💚 ~ Iwona K
Uzyskałam fachową pomoc na pierwszej wizycie, celne wskazówki jak dbać o paznokieć z którym miałam problem, a do tego spotkalam sie wielką życzliwością ze strony p. Joanny. Podolog godny polecenia. ~ Justyna O
Trzy tygodnie temu zgłosiłam się z problemem paznokci. Już przez telefon, upewniłam się że rozmawiam ze specjalistą. W gabinecie pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy. Jestem bardzo zadowolona. ~ Lena M
Korzystam z usług podologicznych już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Pani Joanna jak i cały zespół jest zawsze bardzo profesjonalny i pozytywnie nastawiony do drugiego człowieka. Serdecznie polecam! ~ Iwona M
Jest profesjonalnie I sympatycznie. Przychodzę raz w miesiącu i to wystarcza, by mieć komfort zadbanych stóp. Wrastające paznokcie udało się ujarzmić☺️ Czuję się zaaopiekowana, doinformowana, bezpiecznie. Polecam ~ Mira B
Od wielu lat korzystamy z usług. Profesjonalna podologa, manicure z ogromnym wyborem kolorów. Przemiła obsługa, zawsze z poradą i troską o klienta. Polecam małolatom i osobom starszym. ~ Agnieszka M
Dziękuję Pani Joasi za uratowanie moich paznokci, a mnie od bólu. Miałam wrastające paznokcie, a Pani Joasia klamrami dokonała cudów i teraz jest super. Polecam gabinet. ~ Małgorzata W
Polecam Akademię, Pani Asia pomocna w każdej sytuacji. Odpowie na każdej pytanie o każdej porze🙂. Reszta załogi również miła i uśmiechnięta służąca radą oraz serdecznością. ~ Iwona O
Polecam serdecznie. Szybko, skutecznie, profesjonalnie i miło. Fragment wrastającego paznokcia został szybko usunięty, ból minął . Przemiła Pani podolog. ~ Anna K
Jestem bardzo zadowolona z usług pani Podolog, była ostatnią deską ratunku dla moich stóp, nikt nie potrafił mi pomóc tylko pani Asia zrobiła to co było niemożliwe dla innych, dziękuję ~ Marta W
Pełna profesjonalna oferta i bardzo fachowa usługa podologiczna oraz kosmetyka lecznicza. Jeśli masz problem ze stopami to jest to właściwe miejsce by szukać pomocy. Polecam. ~ Konrad W

Znajdź nas w mediach społecznościowych